Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Sobota, Luty 28, 2015
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Mieszkanie
Telefony komórkowe
Koszty życia
Niemcy - meldunek
Pozwolenie na pobyt
Rynek pracy
Informacje ogólne
Święta i dni wolne
Ważne telefony
Ambasada i konsulaty
Własna firma
Krótkie info


Biuro tłumaczeń
Szkoła językowa
Produkcja stali w Niemczech
Polecamy
Reklamy.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,541
Najnowszy Użytkownik: BBG
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Praca dla techników ...
Szukam pracy
Monter Instalacji i ...
MURARZ MALARZ MONTER
Szukam pracy.
Najciekawsze Tematy
MURARZ MALARZ MONTER [1]
POSZUKUJĘ PRACY W... [1]
Znajomość j. niem... [1]
czy ktoś zna firm... [1]
pielęgniarka/piel... [1]
Ostatnie Artykuły
meldowanie Gewerbe
Rynek pracy w Niemcz...
Ile możesz zarobić, ...
Praca nie dla wszyst...
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Reklamy...
OPIEKUN ŚRODOWISKOWY
Szukam pracowników Link2europe Sp. z o.o. r11; Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) r11; jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą specjalizującą się w międzynarodowej rekrutacji specjalistów wielu branż. Prowadzimy projekty rekrutacyjne opiekunów osób starszych oraz pielęgniarek z Polski i Europy Wschodniej do krajów Unii Europejskiej od 2008 roku. Zachęcamy do aplikowania osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: OPIEKUN ŚRODOWISKOWY (Praca mobilna) Miejsce pracy: Frankfurt Opis stanowiska: Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie pomaganie podopiecznemu w codziennych czynnościach domowych pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie, higienę osobistą ludzi chorych i niesamodzielnych (mycie, kąpanie, czesanie, golenie, ubieranie, słanie łóżka i zmiana pościeli oraz bielizny osobistej osobie unieruchomionej w łóżku oraz prowadzenie najprostszych ćwiczeń rehabilitacyjnych, uzgodnionych z lekarzem) udzielanie pierwszej pomoc w nagłych wypadkach, zorganizowanie czasu wolnego podopiecznego, prowadzenie dokumentacji, komunikacja z podopiecznymi, współpracownikami, rodziną podopiecznych oraz lekarzami Wymagania: doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych, pielęgniarka lub podobne odporność na sytuacje trudne i stres, empatyczne podejście do osób starszych niezawodność, silna motywacja do pracy mile widziane wykształcenie zawodowe medyczne dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B r11;warunek bezwzględny (praca w terenie) duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, również typu van doświadczenie w przewozie osób r11; mile widziane (licencja nie jest konieczna) chęć wyjazdu od stycznia na okres 2 r11; 3 ch miesięcy Oferujemy: r6;Samochód służbowy do dyspozycji, r6;Wyposażone mieszkanie Informacje dodatkowe: Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku proszę o przesłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim ( z dokładnym opisem zajmowanych stanowisk pracy, zakresem obowiązków i umiejętności) poprzez naszą stronę internetową www.link2europe.pl - w zakładce "oferty pracy - medycyna" znajduję się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić Masz pytania?! Zadzwoń: specjalista ds. rekrutacji białego personelu: 786 865 894 lub (077) 44 14 502 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: "Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europer1; Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Opiekun -(ka) dla seniora w Rotenburg od zaraz
Szukam pracownikówWINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Opiekun -(ka) dla seniora w Rotenburg od zaraz Miejsce pracy: Niemcy, Rotenburg Rozpoczęcie pracy: od zaraz Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 78 letniego Pana w Rotenburg. Pacjent ma zaawansowaną demencję oraz choruje na cukrzycę. Czasami wstaje w nocy. Waży około 80 kg., wzrost 180 cm. Mieszka w domu razem z synem. Na miejscu jest internet. WYMAGANIA: Dobra znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, Brak nałogów, Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące. OBOWIĄZKI: Zabiegi pielęgnacyjne, Przygotowywanie posiłków Robienie zakupów, Drobne prace domowe. OFERUJEMY: Legalne i stabilne zatrudnienie, Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie, Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia, Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą, Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego) Premie świąteczne, Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, Bezpłatny dojazd i powrót, Pełna organizacja wyjazdu. KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 – 17:00 Tel. stacj. 532 998 529 E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej: http://wincklerpersonal.startpraca.pl/application/form/202081/0/ Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”
Sprzątanie lub Zmywak
Poszukuję pracyMężczyzna 26 lat, szuka pracy niedaleko granicy, bez znajomosci jezyka ale zaczynam sie uczyc, jestem pracowity, rzetelny, dyspozycyjny, nie palę, posiadam prawo jazdy kat.B, moze zaczac prace od zaraz, interesuja mnie nadgodziny.
Opiekunka dla 62-letniej Pani w Niemczech
Szukam pracowników IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. PROFIL PODOPIECZNEJ: Poszukujemy Opiekunki dla starszej Pani w wieku 62 lat, która mierzy 160 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Podopieczna cierpi na raka i z powodu tej choroby większość czasu spędza w łóżku - posiada Pflegestufe III. Nie jest wymagany transfer. Pani wymaga pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. 3 razy dziennie przychodzi pielęgniarka. Podopieczna mieszka wraz z mężem, który nie wymaga opieki. Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce: Oberrot (okolice Stuttgartu) ZADANIA: - opieka nad podopiecznym - podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej - wsparcie przy czynnościach dnia codziennego - przygotowanie i podawanie posiłków - organizacja czasu dla podopiecznego - pomoc w gospodarstwie domowym WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - miłe usposobienie oraz cierpliwość - osoba niepaląca OFERUJEMY: - składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS) - legalną pracę w Niemczech - atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego - pomoc w organizacji wyjazdu - zwrot kosztów podróży - opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE ZGŁOŚ SIĘ: - wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl - zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366 - odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS! Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).
Opieka Berlin na zastępstwo
Szukam pracownikówWINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Opieka Berlin na zastępstwo Miejsce pracy: Niemcy, Berlin Rozpoczęcie pracy: 16.12.2014 Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 80 letniej Pani cierpiącej na demencję, parkinsona oraz nietrzymanie moczu. Pani porusza się samodzielnie, jednak potrzebuje wsparcia na co dzień (pomoc w prowadzeniu domu, podczas spacerów itp.). Waży około 70 kg. Pacjentka jest sama w mieszkaniu. Za okres świąteczny przyznajemy atrakcyjne bony do wynagrodzenia. WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, Brak nałogów, Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące, OBOWIĄZKI: Zabiegi pielęgnacyjne, Przygotowywanie posiłków Robienie zakupów, Drobne prace domowe, Rozmowy i spacery z podopiecznym, OFERUJEMY: Legalne i stabilne zatrudnienie, Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie, Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia, Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą, Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego) Premie świąteczne, Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, Bezpłatny dojazd i powrót, Pełna organizacja wyjazdu, KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 – 17:00 Tel. stacj. 22/631 11 10 E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl Czekamy również na SMS na nr tel: 532 998 529– ODDZWONIMY. Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej: http://wincklerpersonal.startpraca.pl/application/form/201615/0/ Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Opiekunka towarzysząca do samotnej 89 letniej Pani w Satteldorf
Szukam pracowników Miejsce pracy: Niemcy » Satteldorf Opiekunka towarzysząca do samotnej 89 letniej Pani w Satteldorf Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów Osób Starszych. PRACA OD ZARAZ! NIE CZEKAJ ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ! Opis stanowiska: • Dotrzymywanie towarzystwa - pani w wieku 89 lat • Wsparcie w codziennych obowiązkach domowych • Aktywne spędzanie czasu – rozmowy, spacery, itp. • Bardzo atrakcyjne miejsce, miła i pomocna rodzina, wysoki standard Wymagania: • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego • Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość, rzetelność • Mile widziane referencje Oferujemy: • Wyjazd na 6-8 tygodni • Termin rozpoczęcia pracy 12 grudnia • Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ • Wynagrodzenie do 1400 euro netto (na rękę) • Ubezpieczenie społeczne – pracodawca opłaca wszystkie składki ZUS od średniej krajowej tj. 3746 zł zł brutto • Dokument A1 – potwierdzający legalność pracy za granicą • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – karta EKUZ • Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu • Wsparcie Koordynatora przez cały okres współpracy • Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę, program POLEĆ NAS! Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych. © Work Express Sp. z o.o. 2014 Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 1116
Mechanik samochodow ciezarowych
Pozostałe ogłoszeniaMechanik samochodow ciezarowych PRACA stala w Wielkiej Brytanii; Dobre stawki; Konieczne Udokumentowane doświadczenie w Autoryzowanym Serwisie (Scania, Daf, Iveco, MB, Renault, MAN itd); Dobre pojecie o diagnostyce komputerowej; ANGIELSKI PODSTAWOWY; W wypadku spełniania powyższych warunków prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL. Tylko Motoryzacja - Tylko ASO. tel. 00447761637664
Mechanicy do Autoryzowanych FORD, VW Group
Pozostałe ogłoszeniaMechanicy do Autoryzowanych FORD, VW Group PRACA stala w Wielkiej Brytanii; Dobre stawki; Tylko z doświadczeniem w Autoryzowanym Serwisie; ANGIELSKI PODSTAWOWY; W wypadku spełniania powyższych warunków prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL. Tylko Motoryzacja - Tylko ASO. tel. 00447761637664
Pomoc domowa / Niania od połowy stycznia - MOERS - 1200 Euro/m-c
Szukam pracownikówNiemiecka rodzina mieszkająca w miejscowości MOERS (ok. 10 km od Duisburga i ok. 40 km od Düsseldorfu) szuka od połowy stycznia Pani do pomocy w domu i przy dwójce dzieci (chłopcy w wieku: 11 lat i 6lat). Wynagrodzenie około 1200 Euro / miesięcznie, praca w systemie wymiany 2 miesiące na 2 miesiące z inną panią. Kandydatka powinna być miłą i ciepłą osobą, najlepiej z doświadczeniem. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca - są to warunki konieczne. Rodzina gwarantuje zakwaterowanie w osobnym mieszkaniu oraz pełne wyżywienie. W przypadku wyjazdu rodziny na urlop do Hiszpanii, pomoc domowa / niania jedzie wraz z rodziną. Panie zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt pod adresem mailowym: h_honia@wp.pl, bądź pod numerem telefonu 604 421 437 po godz. 16:00 z Honoratą Ziembą (przyjaciel rodziny). Kontakt: Honorata Ziemba (przyjaciel rodziny), tel. 604 421 437 (po godz. 16:00), h_honia@wp.pl
Opiekunka do babuni za 1250 Euro netto/m-c – SCHWANEWEDE
Szukam pracownikówOpiekunka do babuni za 1250 Euro netto/m-c – SCHWANEWEDE od ok. 29.12.2014 na 1 miesiąc + dodatek za pracę w Nowy Rok. Poszukujemy opiekunki z dobrą / bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad babunią mieszkającą w miejscowośći SCHWANEWEDE (ok. 30 km od Bremen). Babunia ma lekką demencję, porusza się przy balkoniku (ok. 47 kg). Lubi spokój i lubi również sama spędzać czas - nie jest absorbująca. Dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Szacunek i zrozumienie dla osób starszych i chorych. Na miejscu zagwarantowany: osobny pokój dla opiekunki, osobna łazienka, możliwości telefonowania do Polski na numery stacjonarne, dostęp do internetu, wyżywienie. Umowa o pracę na czas określony (okres wyjazdu). Odprowadzone składki. Wynagrodzenie 1250 Euro/m-c. Dodatek za pracę w Nowy Rok. Zwrot kosztów podróży. Ubezpieczenie poza granicami kraju. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panią Honoratą Ziembą pod numerem telefonu 74 640 81 80, bądź pod adresem mailowym: office@euroservice.net.pl . Prosimy o przesłanie swojego aktualnego zdjęcia do profilu, referencji i ewentualnych zdjęć z podopiecznymi oraz krótkiego opisu swojego doświadczenia w opiece (kim się Pani opiekowała; z jakimi chorobami, schorzeniami miała Pani styczność w swojej pracy). Prosimy o podanie numeru telefonu do kontaktu oraz terminu ewentualnego wyjazdu.
Tokarz CNC / Frezer CNC
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 7799) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Tokarz cnc / Frezer cnc Miejsce pracy: Niemcy, land Badenia Wirtembergia Zakres obowiązków: - obsługa i programowanie tokarek / frezarek - praca ze sterowaniem Sinumerik 810 D / Sinumerik 840 D - obróbka stali szlachetnej i aluminium - praca w oparciu o rysunek techniczny Wymagania - min. 5 lat doświadczenia na stanowisku tokarza cnc / frezera cnc - bardzo dobra znajomość sterowania Sinumerik - umiejętność programowania z pozycji pulpitu - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - prawo jazdy kat. B Mile widziane: - własne auto do dyspozycji Oferujemy: - umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy - możliwość dłuższej współpracy - kompleksową pomoc w oragnizacji wyjazdu - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - zakwaterowanie zorganizowane w poblizu miejsca pracy CV prosimy przesyłać na adres: sylwia.kulesza@ipf.jobs
Strona 8 z 342 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Po pracy
Belgia praca
www.belgia-praca.com
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mcieslak
13/02/2015 14:56
Witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech. kontakt: cieslakm93@gmail.com

mcieslak
24/01/2015 23:21
witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech! pozdrawiam

gigroup
08/01/2015 10:50
Kierowca kat. C – Wielka Brytania Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na ryn

smazik24
26/01/2014 16:00
Firma transportowa działająca od kilku lat na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadająca bogate doświadczenie. Podejmie się transportu zagranicznego, krajowego różnego rodzaju towarów oraz przeprowadz

JOHANA
22/01/2014 18:03
KONTAKT 49 0 17 24 41 53 17 asiajohana@interia.pl

JOHANA
22/01/2014 18:00
KAMEN BERGKAMEN WERNE Witam poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka lub pomoc domowa( robienie zakupów, sprzątanie). Mam 25 lat mieszkam w Bergkamen, język niemiecki średni komunikatywny.

nataliamyszka
17/01/2014 15:36
e80ad

wojciech
05/12/2013 23:11
Poszukuję pracy na terenie Niemiec , montowanie sztucznej trawy na boiskach i nie tylko . Poczta : wojciech491@wp.pl

wojciech
05/12/2013 23:10
Poszukuję pracy na terenie Niemiec w charakterze lakiernika przemysłowego lub pracownika fizycznego . Poczta : wojciech491@wp.pl

Damianeek
08/04/2012 11:01
DZIEŃ DOBRY! Mam 32 lata szukam pracy w zawodzie KIEROWCY, OPERATOR, MONTAŻ-PRODUKCJA,LUB WSZELKIE INNE OFERTY(W KRAJU I ZA GRANICA).Posiadam wykształcenie; mech. poj. sam.,prawo jazdy kat;B,C+E(95)

Archiwum
Reklamy..
Ankieta dla Użytkowników
Czy Niemcy szanują polskich pracowników?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2008 www.niemcy-praca.com
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info
bhp Kraków
Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm
Prowadzenie badań stanowisk pracy
www.bhpedu.pl