Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Czwartek, Kwiecień 24, 2014
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Mieszkanie
Telefony komórkowe
Koszty życia
Niemcy - meldunek
Pozwolenie na pobyt
Rynek pracy
Informacje ogólne
Święta i dni wolne
Ważne telefony
Ambasada i konsulaty
Własna firma
Krótkie info


Biuro tłumaczeń
Szkoła językowa
Produkcja stali w Niemczech
Polecamy
Reklamy.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,501
Najnowszy Użytkownik: workUP
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Szukam pracy
Monter Instalacji i ...
MURARZ MALARZ MONTER
Szukam pracy.
Poszukuję pracy
Najciekawsze Tematy
MURARZ MALARZ MONTER [1]
POSZUKUJĘ PRACY W... [1]
Znajomość j. niem... [1]
czy ktoś zna firm... [1]
pielęgniarka/piel... [1]
Ostatnie Artykuły
meldowanie Gewerbe
Rynek pracy w Niemcz...
Ile możesz zarobić, ...
Praca nie dla wszyst...
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Reklamy...
Operator maszyn produkcyjnych
Szukam pracownikówGi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Czy jesteś obywatelem kraju należącego do Unii Europejskiej szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie ‘Twoja pierwsza praca z EURESEM’, wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy co najmniej 6-cio miesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje) Zadania: Obsługa maszyn na dziale produkcyjnym Wymagania: Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) Doświadczenie na ww. stanowisku (warunek konieczny) Gotowość do podjęcia pracy zmianowej Dokładność Umiejętność samodzielnej pracy i staranność w wykonywaniu powierzanych zadań Oferujemy: Ciekawą pracę na terenie Niemiec Szansę stałego zatrudnienia Wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji) Wsparcie ekspertów Gi Group Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego Profesjonalne wsparcie ze strony zespołu naszych stałych pracowników. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Mechanik pojazdów ciężarowych oraz autobusów
Szukam pracownikówCzy jesteś obywatelem kraju należącego do Unii Europejskiej szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie "Twoja pierwsza praca z EURESEM", wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy 6-cio miesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika pojazdów ciężarowych oraz autobusów (m/f) do pracy w miejscowości Hürth, Niemcy. Zadania: - Zarządzanie 20 osobową grupą pracowników - Przeprowadzanie przeglądów oraz kontrola wykonywanych czynności pod kątem spełnienia wymogów proceduralnych oraz ich przeprowadzania w odpowiednich warunkach - Przeprowadzanie konserwacji pojazdów (wymiana oleju, kontrola akumulatora, kontrola smarowania części ruchomych w pojeździe) - Regulacja oraz usprawnienia działania hamulców, ustawianie zbieżności kół, likwidacja luzów - Obsługa podnośników samochodów ciężarowych, autobusów lub innych ciężkich części wyposażenia pojazdów - Przeprowadzanie diagnostyki pojazdów w celu wykrycia nieprawidłowości w ich działaniu Wymagania: - minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako mechanik pojazdów ciężarowych - prawo jazdy kat. C lub D - odbyte praktyki zawodowe jako mechanik pojazdów ciężarowych poparte certyfikatem - umiejętności potrzebne do zarządzania zespołem - podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1) Oferujemy: - Interesującą pracę w Niemczech - Szansę stałego zatrudnienia - Wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji) - Wsparcie szkoleniowe ze strony ekspertów Gi Group - Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia." Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Mechanik przemysłowy
Szukam pracownikówCzy jesteś obywatelem kraju należącego do Unii Europejskiej szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie ‘Twoja pierwsza praca z EURESEM’, wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy minimum sześciomiesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy Mechanika Przemysłowego (m/w) do Barßel, Niemcy. Zadania: - Montaż maszyn na podstawie spisu części oraz rysunków technicznych - Uruchomianie maszyn po ich zmontowaniu - Przygotowywanie oraz montaż sprzętu na potrzeby Klienta. Wymagania: - Ukończona praktyka zawodowa lub staż jako mechanik przemysłowy, ślusarz maszynowy lub w pokrewnym zawodzie - Ugruntowana wiedza i doświadczenie z zakresu montażu (inżynierii mechanicznej) - Umiejętność pracy na podstawie spisu części montażowych oraz czytania rysunku technicznego (2D oraz 3D) - Dobra znajomość języka niemieckiego (poziomB1) oraz angielskiego (poziom B2) - Elastyczność - Umiejętność pracy w grupie Oferujemy: - Interesującą pracę w Niemczech - Szansę stałego zatrudnienia - Wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji) - Wsparcie szkoleniowe ze strony ekspertów Gi Group - Wparcie w poszerzaniu swoich umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia." Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Kucharz - Frankfurt, Niemcy
Szukam pracownikówCzy jesteś obywatelem kraju członkowskiego Unii Europejskiej, szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie ‘Twoja pierwsza praca z EURESEM’, wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy co najmniej 6-cio miesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko kucharz do pracy we Frankfurcie w Niemczech. Zadania: - nadzór i udział w przygotowaniu potraw oraz gotowaniu - określanie ilości składników potrzebnych do przygotowania potraw oraz wielkości porcji do wydania - dbałość o wysoką jakość serwowanych posiłków - kontrola jakości oraz ilości zapasów - utrzymanie standardów higieny i ochrony zdrowia w kuchni i na zapleczu. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - ukończone i udokumentowane szkolenie zawodowe, staż lub praktyka w zawodzie - kreatywność - umiejętność pracy w zespole - wysoki stopień odpowiedzialności oraz gotowość do podjęcia pracy jako kucharz w Niemczech - podstawowa znajomość języka niemieckiego (na poziomie umożliwiającym kontakt z przełożonym, w szczególności słownictwa branżowego). Oferujemy: - interesującą i zróżnicowaną pracę na terenie Niemiec - zatrudnienie bezpośrednio u naszego niemieckiego Klienta - wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji) - możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego - profesjonalne wsparcie ze strony zespołu naszych stałych pracowników. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia." Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
sprzatanie
Poszukuję pracywitam Szukam pracy przy sprzataniu domkow biur mieszkan.Niestety nie znam jezyka niemieckiego.Berlin tel.4915217912789
pomocnik budowlany
Poszukuję pracyWitam Mam 19 lat Szukam pracy jako pomocnik budowlany.Berlin. 4915217664580
ELEKTRYK do pracy w Niemczech
Szukam pracownikówNiemiecka firma montażowa zatrudni Elektryków z językiem niemieckim (możliwość wyjazdu w zespołach 2, 4 osobowych) Obowiązki: Prace na budowie przy instalacjach elektrycznych, montażu oświetlenia, gniazdek, podłączaniu instalacji, montażu rozdzielnic. Wymagania: Konieczna co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego! Przygotowanie zawodowe poparte min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu tygodnia Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna Mile widziane: Posiadanie niemieckiego numeru ubezpieczeniowego („Sozialversicherungsnummer” - w przypadku osób które już pracowały w Niemczech) Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Aktualne uprawnienia SEP Oferujemy: Umowa o pracę z firmą niemiecką Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności bezpłatne zakwaterowanie oraz pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów na miejscu Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: elektryk@eurojob.biz Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
ŚLUSARZ do pracy w Austrii
Szukam pracownikówFirma montażowa zatrudni Ślusarzy do pracy w Austrii Oferujemy: Umowa o pracę Opłacone zakwaterowanie Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Wymagania: Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! Świadectwo potwierdzające przygotowanie zawodowe Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dyspozycyjność do wyjazdu Mile widziane Uprawnienia spawalnicze Własne auto lub możliwość dojazdu busem (dopuszczamy możliwość wyjazdu ekip 2-4 osobowych) Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: slusarz@eurojob.biz bądź kontakt telefoniczny: (71) 337 20 42 W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Opiekun lub Opiekunka Osoby Starszej
Career Investment poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze Opiekuna lub Opiekunki Osób Starszych. Praca polega na pomocy podopiecznemu w codziennych czynnościach oraz trosce o jego dobre samopoczucie. Od kandydatów oczekujemy: - komunikatywnej znajomości języka; - doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą; - predyspozycji psychicznych; - odpowiedzialności; - życzliwości względem podopiecznego; - łatwości w nawiązywaniu kontaktów; - dobrego stanu zdrowia; - mile widziane prawo jazdy. Oferujemy: - legalną pracę w Niemczech; - atrakcyjne wynagrodzenie (900-1300 euro); - premie świąteczne; - opłacone składki ZUS; - ubezpieczenie; - pokrycie kosztów podróży; - wsparcie koordynatora. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: (12) 633 92 70 lub mailowo (krakow@pracujzagranica.eu). Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Blacharz samochodowy
Szukam pracownikówCzy jesteś obywatelem kraju należącego do Unii Europejskiej szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie "Twoja pierwsza praca z EURESEM", wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy 6-cio miesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Blacharz samochodowy (Niemcy) Obowiązki: -Naprawa karoserii pojazdów samochodowych -Projektowanie nadwozia pojazdów -Naprawy samochodów powypadkowych Wymagania: -Wykształcenie min. zawodowe (blacharz samochodowy lub pokrewne) -Kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej -Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego i podstawowa znajomość niemieckiego (warunek konieczny!) -Precyzja, dokładność, samodzielność i sprawność w wykonywaniu obowiązków Oferujemy: -Pracę na okres co najmniej 6-ciu miesięcy -Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę -Możliwość dobycia cennego doświadczenia zawodowego za granicą -Wsparcie finansowe (koszty przejazdu oraz przeprowadzki) Więcej informacji na temat projektu "Twoja pierwsza praca z EURES-em" znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.gigroup.com.pl/kandydaci/EURES.shtml Prosimy składać aplikacje bezpośrednio na stronie projektu: http://www.gigroup.com/en/your-first-eures-job/send-your-cv.aspx?Id=131 lub na adres niemcy@gigroup.com Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Elektryk
Szukam pracownikówCzy jesteś obywatelem kraju należącego do Unii Europejskiej szukającym doświadczenia zawodowego w Niemczech? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie "Twoja pierwsza praca z EURESEM", wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy 6-cio miesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk technologii energetycznych i budowlanych (Niemcy) Obowiązki: -Projektowanie i planowanie instalacji elektrycznych -Instalacja i montaż zasilaczy, oświetlenia, silników, urządzeń przełączających -Produkcja połączeń elektrycznych, układanie kabli -Serwis i konserwacja instalacji elektrycznych Wymagania: -Wykształcenie min. zawodowe, specjalność elektryk lub pokrewne -Doświadczenie w zawodzie elektryka -Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego -Duża motywacja do pracy Oferujemy: -Pracę na okres co najmniej 6-ciu miesięcy -Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę -Możliwość dobycia cennego doświadczenia zawodowego za granicą -Wsparcie finansowe (koszty przejazdu oraz przeprowadzki) Więcej informacji na temat projektu "Twoja pierwsza praca z EURES-em" znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.gigroup.com.pl/kandydaci/EURES.shtml Prosimy składać aplikacje bezpośrednio na stronie projektu: http://www.gigroup.com/en/your-first-eures-job/send-your-cv.aspx?Id=131 lub na adres niemcy@gigroup.com Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Strona 48 z 297 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
Po pracy
Belgia praca
www.belgia-praca.com
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

smazik24
26/01/2014 16:00
Firma transportowa działająca od kilku lat na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadająca bogate doświadczenie. Podejmie się transportu zagranicznego, krajowego różnego rodzaju towarów oraz przeprowadz

JOHANA
22/01/2014 18:03
KONTAKT 49 0 17 24 41 53 17 asiajohana@interia.pl

JOHANA
22/01/2014 18:00
KAMEN BERGKAMEN WERNE Witam poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka lub pomoc domowa( robienie zakupów, sprzątanie). Mam 25 lat mieszkam w Bergkamen, język niemiecki średni komunikatywny.

nataliamyszka
17/01/2014 15:36
e80ad

wojciech
05/12/2013 23:11
Poszukuję pracy na terenie Niemiec , montowanie sztucznej trawy na boiskach i nie tylko . Poczta : wojciech491@wp.pl

wojciech
05/12/2013 23:10
Poszukuję pracy na terenie Niemiec w charakterze lakiernika przemysłowego lub pracownika fizycznego . Poczta : wojciech491@wp.pl

Damianeek
08/04/2012 11:01
DZIEŃ DOBRY! Mam 32 lata szukam pracy w zawodzie KIEROWCY, OPERATOR, MONTAŻ-PRODUKCJA,LUB WSZELKIE INNE OFERTY(W KRAJU I ZA GRANICA).Posiadam wykształcenie; mech. poj. sam.,prawo jazdy kat;B,C+E(95)

kamila35213
28/02/2012 17:24
Grzegorz szukam pracy w Niemczech na produkcji,magazynach.Posi
adam uprawnienia na wózki widłowe.Pracowałem juz w Niemczech na produkcji oraz jako sortowacz.Mój nr tel 697436534 lub +4915163073882


grzegorzblachura
19/10/2011 08:38
Poszukujemy do pracy w Niemczech w prywatnych klinikach, pielęgniarek i pielęgniarzy posiadających kwalifikacje:  wykształcenie pielęgniarskie (średnie, licencjackie lub magisterskie)  got

dartagnan77
01/10/2011 11:50
7/10/2011 po południu jadę do Gorzowa Wlkp. z okolic Ravensburga, powrót do Niemiec 9-go wieczorem. Mogę zabrać max 1 osobę.

Archiwum
Reklamy..
Ankieta dla Użytkowników
Czy Niemcy szanują polskich pracowników?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2008 www.niemcy-praca.com
koperty
Producent kopert dla biur i firm
Kolorowe opakowania na dokumenty
www.kolorowe-koperty.pl
bhp Kraków
Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm
Prowadzenie badań stanowisk pracy
www.bhpedu.pl