Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Niedziela, Maj 24, 2015
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Mieszkanie
Telefony komórkowe
Koszty życia
Niemcy - meldunek
Pozwolenie na pobyt
Rynek pracy
Informacje ogólne
Święta i dni wolne
Ważne telefony
Ambasada i konsulaty
Własna firma
Krótkie info


Biuro tłumaczeń
Szkoła językowa
Produkcja stali w Niemczech
Polecamy
Reklamy.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,544
Najnowszy Użytkownik: IdealWork
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Praca dla techników ...
Szukam pracy
Monter Instalacji i ...
MURARZ MALARZ MONTER
Szukam pracy.
Najciekawsze Tematy
MURARZ MALARZ MONTER [1]
POSZUKUJĘ PRACY W... [1]
Znajomość j. niem... [1]
czy ktoś zna firm... [1]
pielęgniarka/piel... [1]
Ostatnie Artykuły
meldowanie Gewerbe
Rynek pracy w Niemcz...
Ile możesz zarobić, ...
Praca nie dla wszyst...
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Reklamy...
ELEKTROINSTALATOR
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:   ELEKTROINSTALATOR   Miejsce pracy:  Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Instalacje oraz montaż nowych urządzeń oraz instalacji elektrycznych, · naprawa i konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznych, · diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych, · wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę urządzeń elektrycznych, · praca zarówno na dużych placach budowy jak również na mniejszych inwestycjach jak domy jednorodzinne. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: · Uzyskałeś wykształcenie kierunkowe - elektryczne, · posiadasz wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, · masz dodatkowe kwalifikacje (np. instalacja sieci światłowodowej), · wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, · cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, · posiadasz aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”, · posiadasz „czynne” prawo jazdy kategorii „B”, · masz w sobie chęć przeżycia przygody, · posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, · wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, · premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , · Premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), · do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, · firmowa odzież robocza, · możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy.    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem EL-IN/NIEMCY Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER RUROCIĄGÓW
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: MONTER RUROCIĄGÓW   Miejsce pracy:  Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Montaż rurociągów, · prace związane z techniką grzewczą, sanitarną oraz systemów chłodzących, · praca zarówno na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, · wykonywanie zleceń w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: · Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe , · posiadasz doświadczenie praktyczne w tym obszarze, · posiadasz aktualne uprawnienia spawalnicze w różnych metodach, · wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, · cechuje Cię umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania, · posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, · masz w sobie chęć przeżycia przygody, · posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, · wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, · premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , · Premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), · do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, · firmowa odzież robocza, · możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy.    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MR/Niemcy. Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:   MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJI Miejsce pracy:  Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Wykonywanie, naprawa , montaż, instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, · prace związane z techniką grzewczą, · praca na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, · wykonywanie zleceń w zespołach. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: · Posiadasz kwalifikacje, wykształcenie kierunkowe jako instalator klimatyzacji i wentylacji, · zdobyłeś 2-3 letnie doświadczenie w tym obszarze, · wykonywałeś instalacje w pomieszczeniach szpitalnych, sterylnych, · masz doświadczenie w pracy ze sprężonym powietrzem, · wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, · cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, · posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, · masz w sobie chęć przeżycia przygody, · posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, · wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, · premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , · Premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), · do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, · firmowa odzież robocza, · możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Mile widziane: · Uprawnienia spawacza.    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MWK/Niemcy Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.   Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
SPAWACZ - KONSTRUKTOR
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:   SPAWACZ - KONSTRUKTOR Miejsce pracy:  Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Montaż, spawanie, montaż urządzeń, · Praca według rysunku technicznego, · Praca na dużych placach budowy i domy jednorodzinne, · Wykonywanie zleceń w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: · Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe (Spawacz, Blacharz), · posiadasz ważne uprawnienia spawalnicze do spawania gazowego, · posiadasz doświadczenie praktyczne w tym obszarze, · masz wiedzę na temat budowy metali, · posiadasz dodatkowe kwalifikacje takie jak uprawnienia spawacza i/lub instalatora systemów grzewczych/chłodzących , · wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, · cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, · posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, · Masz w sobie chęć przeżycia przygody, · Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, · wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, · premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , · Premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), · do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, · firmowa odzież robocza, · możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Mile widziane: · Spawanie lustrzane –będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem SK/Niemcy Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER INSTALACJI SANITARNYC
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:   MONTER INSTALACJI SANITARNYCH   Miejsce pracy:  Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Montaż, naprawa instalacji sanitarnych zarówno wodnych i gazowych, · prace związane z techniką grzewczą, · praca zarówno na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, · wykonywanie zadań w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: · Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe w zakresie montażu instalacji sanitarnych, · posiadasz praktyczne doświadczenie w tym obszarze, · posiadasz dodatkowe kwalifikacje, takie jak uprawnienia spawalnicze i/lub instalatora systemów grzewczych/chłodzących, · wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, · cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, · posiadasz „czynne” prawo jazdy kategorii „B”, · masz w sobie chęć przeżycia przygody, · posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, · wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, · premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , · Premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), · do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, · firmowa odzież robocza, · możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy.    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MIS/Niemcy Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Monter Ociepleń Wewnętrznych (Firma Podwykonawcza)
Szukam pracownikówGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest wykonawcza firma budowlana realizująca projekty ociepleń wewnętrznych na terenie Niemiec. Monter Ociepleń Wewnętrznych (Firma Podwykonawcza) Miejsce: Niemcy, różne lokalizacje Nr referencyjny: OCWEW/DE OBOWIĄZKI: • montaż ociepleń wewnętrznych piwnic i strychów na podstawie planów i wytycznych Zleceniodawcy WYMAGANIA: • doświadczenie w montażu ociepleń wewnętrznych • zarejestrowana firma, 3-4 osobowa • komunikatywna znajomość j. niemieckiego przez co najmniej jedną z osób OFERTA: • nawiązanie kontaktu z niemieckim zleceniodawcą, wynagrodzenie na fakturę VAT w wysokości zależnej od zlecenia Profil firmy w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym OCWEW/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl
Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX - Niemcy (bez języka)
Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest niemiecka Firma z branży obróbki skrawaniem. Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX - Niemcy (bez języka) Miejsce: Niemcy, Villingen - Schwenningen Nr referencyjny: INDEX/DE OBOWIĄZKI • Obsługa automatów tokarskich INDEX MS32C przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. WYMAGANIA PODSTAWOWE • Doświadczenie w obsłudze wielowrzecionowych automatów tokarskich INDEX. • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego. OFERTA • Praca na czas nieokreślony • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy • Możliwość rozwoju zawodowego • Pomoc w załatwieniu formalności CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym INDEX/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl
Kierownik Rejonu
Szukam pracownikówTechno Projekt GmbH Jesteśmy firmą stabilnie działającą na terenie Niemiec oraz Austrii od 2006r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w dziedzinie montażu. Wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie oraz spawalnicze. Nasi odbiorcy to duże koncerny a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, w związku z dalszym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Rejonu Miejsce pracy: Wrocław Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Tworzenie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi na terenie Niemiec Prowadzenie spotkań ofertowych Zarządzanie i nadzór nad pracą pracowników na powierzonym terenie Opieka nad podległymi pracownikami Organizacja zakwaterowania, opieka nad pracownikami, Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! Znajomość rynku niemieckiego i tamtejszych realiów Umiejętność zarządzania czasem Dyscyplina i konsekwencja w działaniu Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów zagranicznych (przynajmniej 2 razy w miesiącu) Oferujemy: Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę Samochód służbowy, telefon, laptop Ciekawą pracę pełną wyzwań oraz wsparcie całego zespołu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez zakładkę „Aplikuj”. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Opiekunka dla 75-letniej Pani w Niemczech
Szukam pracownikówIDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. PROFIL PODOPIECZNEJ: Poszukujemy Opiekunki dla 75-letniej Pani Inge, która mierzy 156 cm wzrostu i waży 55 kg. Podopieczna cierpi na nadciśnienie, depresję i ma stomię, porusza się samodzielnie lub przy pomocy rollatora, sporadycznie budzi się w nocy. Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym w mniejszym mieście. Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce: Verl ZADANIA: - opieka nad podopiecznym - podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej - wsparcie przy czynnościach dnia codziennego - przygotowanie i podawanie posiłków - organizacja czasu dla podopiecznego - pomoc w gospodarstwie domowym WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - miłe usposobienie oraz cierpliwość - osoba niepaląca OFERUJEMY: - składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS) - legalną pracę w Niemczech - atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego - pomoc w organizacji wyjazdu - zwrot kosztów podróży - opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE ZGŁOŚ SIĘ: - wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl - zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366 - odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS! Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Elektryk (wentylacja, klimatyzacja), Niemcy
Szukam pracownikówGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest niemiecka Firma zajmująca się planowaniem, montażem, utrzymaniem ruchu i naprawami urządzeń klimatyzujących i chłodniczych, pojazdów chłodniczych, rożnego rodzaju agregatów wentylacyjnych. Elektryk (wentylacja, klimatyzacja), Niemcy Miejsce: Niemcy, okolice Lipska Nr referencyjny: EL/HVAC/DE OBOWIĄZKI: • Montaż urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, wraz z podłączeniem elementów elektrycznych i elektronicznych. • Przebudowa urządzeń, ich naprawa i konserwacja. WYMAGANIA: • Wykształcenie elektryczne, • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, • Prawo jazdy kat. B, • Znajomość branży chłodniczej, • Gotowość do podróży (montaże u Klienta), • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, OFERTA: • Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole. • Umowa na czas nieokreślony. • Uczciwe wynagrodzenie. • Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy. • Zapewnione diety i noclegi podczas pracy w delegacji. • Dojazd firmowym samochodem. • Uregulowany czas pracy. CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym EL/HVAC/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl
Mechatronik (wentylacja, klimatyzacja), Niemcy
Szukam pracownikówGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest niemiecka Firma zajmująca się planowaniem, montażem, utrzymaniem ruchu i naprawami urządzeń klimatyzujących i chłodniczych, pojazdów chłodniczych, rożnego rodzaju agregatów wentylacyjnych. Mechatronik (wentylacja, klimatyzacja), Niemcy Miejsce: Niemcy, okolice Lipska Nr referencyjny: MECH/HVAC/DE OBOWIĄZKI: • Montaż chłodni przemysłowych, klimatyzacji, urządzeń specjalnych (branża chłodnicza) • Montaż urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, wraz z podłączeniem elementów elektrycznych i elektronicznych. • Przebudowa urządzeń, ich naprawa i konserwacja. WYMAGANIA: • Wykształcenie średnie techniczne: Mechatronik techniki klimatyzacyjnej, • Budowy urządzeń Chłodniczych, • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. • Prawo jazdy kat. B • Znajomość branży chłodniczej. • Gotowość do podróży (montaże u Klienta). • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. OFERTA: • Współpraca w zaangażowanym i doświadczonym zespole. • Umowa na czas nieokreślony. • Uczciwe wynagrodzenie. • Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy. • Zapewnione diety i noclegi podczas pracy w delegacji. • Dojazd firmowym samochodem. • Uregulowany czas pracy. CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym MECH/HVAC/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl
Strona 11 z 352 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Po pracy
Agencja pracy
www.apt-polmix.bulok.info
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mcieslak
13/02/2015 14:56
Witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech. kontakt: cieslakm93@gmail.com

mcieslak
24/01/2015 23:21
witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech! pozdrawiam

gigroup
08/01/2015 10:50
Kierowca kat. C – Wielka Brytania Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na ryn

smazik24
26/01/2014 16:00
Firma transportowa działająca od kilku lat na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadająca bogate doświadczenie. Podejmie się transportu zagranicznego, krajowego różnego rodzaju towarów oraz przeprowadz

JOHANA
22/01/2014 18:03
KONTAKT 49 0 17 24 41 53 17 asiajohana@interia.pl

JOHANA
22/01/2014 18:00
KAMEN BERGKAMEN WERNE Witam poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka lub pomoc domowa( robienie zakupów, sprzątanie). Mam 25 lat mieszkam w Bergkamen, język niemiecki średni komunikatywny.

nataliamyszka
17/01/2014 15:36
e80ad

wojciech
05/12/2013 23:11
Poszukuję pracy na terenie Niemiec , montowanie sztucznej trawy na boiskach i nie tylko . Poczta : wojciech491@wp.pl

wojciech
05/12/2013 23:10
Poszukuję pracy na terenie Niemiec w charakterze lakiernika przemysłowego lub pracownika fizycznego . Poczta : wojciech491@wp.pl

Damianeek
08/04/2012 11:01
DZIEŃ DOBRY! Mam 32 lata szukam pracy w zawodzie KIEROWCY, OPERATOR, MONTAŻ-PRODUKCJA,LUB WSZELKIE INNE OFERTY(W KRAJU I ZA GRANICA).Posiadam wykształcenie; mech. poj. sam.,prawo jazdy kat;B,C+E(95)

Archiwum
Reklamy..
Ankieta dla Użytkowników
Czy Niemcy szanują polskich pracowników?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2008 www.niemcy-praca.com
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
nieruchomości jaworzno


www.nieruchomoscimtm.pl