Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie środa, Kwiecień 01, 2015
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Mieszkanie
Telefony komórkowe
Koszty życia
Niemcy - meldunek
Pozwolenie na pobyt
Rynek pracy
Informacje ogólne
Święta i dni wolne
Ważne telefony
Ambasada i konsulaty
Własna firma
Krótkie info


Biuro tłumaczeń
Szkoła językowa
Produkcja stali w Niemczech
Polecamy
Reklamy.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,541
Najnowszy Użytkownik: BBG
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Praca dla techników ...
Szukam pracy
Monter Instalacji i ...
MURARZ MALARZ MONTER
Szukam pracy.
Najciekawsze Tematy
MURARZ MALARZ MONTER [1]
POSZUKUJĘ PRACY W... [1]
Znajomość j. niem... [1]
czy ktoś zna firm... [1]
pielęgniarka/piel... [1]
Ostatnie Artykuły
meldowanie Gewerbe
Rynek pracy w Niemcz...
Ile możesz zarobić, ...
Praca nie dla wszyst...
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

NIEMCY PRACA

Dla wielu obcokrajowców Niemcy posiadają wspaniałe warunki pracy. Stosunkowo nieduże odległości sprawiają, że polska emigracja zarobkowa już od wielu lat jest obecna na niemieckim rynku pracy. Polacy swoją pracowitością zyskali sobie uznanie niemieckich pracodawców, są chętniej przyjmowani do prac sezonowych niż obywatele innych krajów, które niedawno weszły do Unii Europejskiej.
Największe szanse mają lekarze, inżynierowie czy informatycy, oczywiście znający język niemiecki. Po przepracowaniu legalnie i bez przerwy 12 miesięcy w Niemczech, polski pracownik może otrzymać r11; jeśli sam złoży taki wniosek r11; nieograniczony dostęp do tutejszego rynku pracy.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Niemcy praca - ogólne pogawędki Praca dla techników - bez d... 0 Solutions30 15-07-2014 17:55
Niemcy praca - ogólne pogawędki Szukam pracy 0 guru25 06-04-2014 14:28
Niemcy praca - ogólne pogawędki Monter Instalacji i Urządze... 0 Slawek1993 19-03-2014 13:31
Niemcy praca - ogólne pogawędki MURARZ MALARZ MONTER 1 tomek50 23-12-2013 11:35
Niemcy praca - ogólne pogawędki Szukam pracy. 0 wojciech 05-12-2013 22:52
Reklamy...
Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki dla starszej Pani w Niemczech - H
Szukam pracownikówWINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki dla starszej Pani w Niemczech - Heilbronn Miejsce pracy: Niemcy,Heilbronn Rozpoczęcie pracy: od 10 Kwietnia Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 87 letniej Pani z demencją oraz który ma problemy z poruszaniem się, korzysta z balkonika. Starsza Pani jest po operacji serca, często miewa zawroty głowy. Waży około 60 kg., wzrost 165 cm. Mieszka sama w domu. Na miejscu jest internet. Raz dziennie przychodzi do pacjentki pielęgniarka. WYMAGANIA: Komunikatywna/ Dobra znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, Brak nałogów, Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące. OBOWIĄZKI: Zabiegi pielęgnacyjne, Przygotowywanie posiłków Robienie zakupów, Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, Drobne prace domowe, Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym. OFERUJEMY: Legalne i stabilne zatrudnienie, Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie, Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia, Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą, Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego), Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, Bezpłatny dojazd i powrót, Pełna organizacja wyjazdu. KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 r11; 17:00 Tel. stacj. 22 631 11 55 E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY. Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej: http://wincklerpersonal.startpraca.pl/application/form/207199/0/ Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).r1;
Opiekunka dla 62-letniej Pani w Niemczech
Szukam pracownikówIDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. PROFIL PODOPIECZNEJ: Poszukujemy Opiekunki dla starszej Pani w wieku 62 lat, która mierzy 160 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Podopieczna cierpi na raka i z powodu tej choroby większość czasu spędza w łóżku - posiada Pflegestufe III. Nie jest wymagany transfer. Pani wymaga pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. 3 razy dziennie przychodzi pielęgniarka. Podopieczna mieszka wraz z mężem, który nie wymaga opieki. Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce: Oberrot (okolice Stuttgartu) ZADANIA: - opieka nad podopiecznym - podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej - wsparcie przy czynnościach dnia codziennego - przygotowanie i podawanie posiłków - organizacja czasu dla podopiecznego - pomoc w gospodarstwie domowym WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - miłe usposobienie oraz cierpliwość - osoba niepaląca OFERUJEMY: - składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS) - legalną pracę w Niemczech - atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego - pomoc w organizacji wyjazdu - opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE ZGŁOŚ SIĘ: - wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl - zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366 - odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS! Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
ELEKTROINSTALATOR
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: ELEKTROINSTALATOR Miejsce pracy: Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: Instalacje oraz montaż nowych urządzeń oraz instalacji elektrycznych, naprawa i konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznych, diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych, wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę urządzeń elektrycznych, praca zarówno na dużych placach budowy jak również na mniejszych inwestycjach jak domy jednorodzinne. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Uzyskałeś wykształcenie kierunkowe - elektryczne, posiadasz wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, masz dodatkowe kwalifikacje (np. instalacja sieci światłowodowej), wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, posiadasz aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”, posiadasz „czynne” prawo jazdy kategorii „B”, masz w sobie chęć przeżycia przygody, posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, firmowa odzież robocza, możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem EL-IN/NIEMCY Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER RUROCIĄGÓW
Szukam pracowników Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: MONTER RUROCIĄGÓW Miejsce pracy: Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: Montaż rurociągów, prace związane z techniką grzewczą, sanitarną oraz systemów chłodzących, praca zarówno na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, wykonywanie zleceń w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe , posiadasz doświadczenie praktyczne w tym obszarze, posiadasz aktualne uprawnienia spawalnicze w różnych metodach, wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, cechuje Cię umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania, posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, masz w sobie chęć przeżycia przygody, posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, firmowa odzież robocza, możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MR/Niemcy. Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
Szukam pracowników Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: MONTER INSTALACJI C.O., WENTYLACJI I KLIMATYZACJI Miejsce pracy: Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: Wykonywanie, naprawa , montaż, instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, prace związane z techniką grzewczą, praca na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, wykonywanie zleceń w zespołach. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Posiadasz kwalifikacje, wykształcenie kierunkowe jako instalator klimatyzacji i wentylacji, zdobyłeś 2-3 letnie doświadczenie w tym obszarze, wykonywałeś instalacje w pomieszczeniach szpitalnych, sterylnych, masz doświadczenie w pracy ze sprężonym powietrzem, wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, masz w sobie chęć przeżycia przygody, posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, premie, gratyfikacje i finansowe dodatki, premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, firmowa odzież robocza, możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Mile widziane: Uprawnienia spawacza. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MWK/Niemcy Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
SPAWACZ - KONSTRUKTOR
Szukam pracownikówAgencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: SPAWACZ - KONSTRUKTOR Miejsce pracy: Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: Montaż, spawanie, montaż urządzeń, Praca według rysunku technicznego, Praca na dużych placach budowy i domy jednorodzinne, Wykonywanie zleceń w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe (Spawacz, Blacharz), posiadasz ważne uprawnienia spawalnicze do spawania gazowego, posiadasz doświadczenie praktyczne w tym obszarze, masz wiedzę na temat budowy metali, posiadasz dodatkowe kwalifikacje takie jak uprawnienia spawacza i/lub instalatora systemów grzewczych/chłodzących , wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, posiadasz prawo jazdy kategorii „B”, masz w sobie chęć przeżycia przygody, posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności, premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , premia świąteczna, urlop pełnopłatny, jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, firmowa odzież robocza, możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Mile widziane: Spawanie lustrzane –będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem SK/NIEMCY. Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Szukam pracowników Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku: MONTER INSTALACJI SANITARNYCH Miejsce pracy: Niemcy Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: Montaż, naprawa instalacji sanitarnych zarówno wodnych i gazowych, prace związane z techniką grzewczą, praca zarówno na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych, wykonywanie zadań w zespołach kilkuosobowych. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli: Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe w zakresie montażu instalacji sanitarnych, posiadasz praktyczne doświadczenie w tym obszarze, posiadasz dodatkowe kwalifikacje, takie jak uprawnienia spawalnicze i/lub instalatora systemów grzewczych/chłodzących, wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych, cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem, posiadasz „czynne” prawo jazdy kategorii „B”, masz w sobie chęć przeżycia przygody, posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności premie, gratyfikacje i finansowe dodatki , Premia świąteczna, urlop pełnopłatny jak również wewnętrzna emerytura (tzw. 3 filar), do użytku samochód służbowy wyposażony w odpowiednie i kompletne oprzyrządowanie i narzędzia, firmowa odzież robocza, możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem MIS/NIEMCY Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Opiekunka osoby starszej - Pilnie! Nr ref. 400315
Szukam pracownikówPoszukujemy opiekunki do opieki nad 68 letnią Panią. Pani mieszka z mężem, do opieki jest 1 osoba. Pani ma ograniczoną możliwość poruszania się, posiada specjalistyczne łóżko, krzesło toaletowe, wózek inwalidzki. DWA DOMY DALEJ NA TEJ SAMEJ ULICY PRACUJE INNA NASZA OPIEKUNKA!!! Praca od zaraz - Pinie! Lokalizacja: 89233 Neu Ulm, Niemcy. Obowiązki: Pomoc w codziennej pielęgnacji, mycie, ubieranie Szykowanie i podawanie leków Poszukujemy: Pani z doświadczeniem w opiece Dyspozycyjnej do wyjazdu od zaraz Z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego Nasza oferta: 1200 euro wynagrodzenia miesięcznie (netto na rękę) Praca na umowę Dodatkowe ubezpieczenie za granicą, korzystne dla opiekunek Organizacja dojazdu Zakup biletu do Niemiec dla opiekunki Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie Pensja wypłacana w 2 częściach, co 2 tygodnie! Opieka polskiej koordynatorki na terenie Niemiec Powiedz czego potrzebujesz, pomożemy Ci !!! Sposób aplikowania: Zadzwoń lub wyślij sms na numer 512 312 469 lub 512 312 468 lub Wyślij email na karolina@ge-ruf.pl lub aneta@ge-ruf.pl Nr referencyjny oferty to 400315 Firma GE RUF istnieje na rynku Niemieckim już od 15 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek i opiekunów do opieki nad osobami starszymi. Swoje usługi świadczymy na terenie całych Niemiec. Z każdym kolejnym dniem sukcesywnie podnosimy ich jakość, rozwijając kompetencje naszych opiekunów na wielu polach. Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz j. niemiecki zgłoś się do nas już dziś! Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi i pewnymi rodzinami poszukującymi właśnie opiekunów z Polski! Więcej na naszej stronie internetowej www.ge-ruf.pl Pozostań z nami w kontakcie! www.facebook.com/GE.RUF.Pflege.Agentur
Pielęgniarka do opieki nad 18 l dziewczyną - Niemcy
Szukam pracownikówPoszukujemy wykwalifikowanej Pielęgniarki do opieki nad 18 letnią niepełnosprawną dziewczyną, która mieszka sama. Praca od zaraz !!! Lokalizacja: 86156 Augsburg, Niemcy. Obowiązki: Całościowa opieka nad niepełnosprawną Prowadzenie domu Przygotowywanie posiłków Odprowadzanie do busa zawożącego do szkoły Obsługa sondy i innych specjalistycznych urządzeń, pieluszki Poszukujemy: Pielęgniarki z doświadczeniem w opiece nad osobą niepełnosprawną Dyspozycyjną do wyjazdu od zaraz Z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego Nasza oferta: 1350 euro wynagrodzenia miesięcznie (netto na rękę) praca na umowę dodatkowe ubezpieczenie za granicą, korzystne dla opiekunek organizację dojazdu kupujemy bilety do Niemiec dla opiekunki bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na prośbę wielu opiekunek pensję wypłacamy w 2 częściach, co 2 tygodnie! opiekę polskiej koordynatorki na terenie Niemiec Powiedz czego potrzebujesz, pomożemy Ci !!! Sposób aplikowania: Wyślij SMS lub zadzwoń na numer 512 312 468 lub 512 312 469 lub Wyślij email na aneta@ge-ruf.pl lub karolina@ge-ruf.pl Nr referencyjny oferty to 320315P Firma GE RUF istnieje na rynku Niemieckim już od 15 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek i opiekunów do opieki nad osobami starszymi. Swoje usługi świadczymy na terenie całych Niemiec. Z każdym kolejnym dniem sukcesywnie podnosimy ich jakość, rozwijając kompetencje naszych opiekunów na wielu polach. Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz j. niemiecki zgłoś się do nas już dziś! Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi i pewnymi rodzinami poszukującymi właśnie opiekunów z Polski! Więcej na naszej stronie internetowej www.ge-ruf.pl Pozostań z nami w kontakcie! www.facebook.com/GE.RUF.Pflege.Agentur
Blacharz Samochodowy
Szukam pracownikówGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów osobowych. Blacharz Samochodowy Miejsce Pracy: okolice Berlina Nr ref.: BLACH/DE Zakres Obowiązków • Prace blacharskie przy samochodach powypadkowych • Przygotowanie elementów do lakierowania Wymagania • Wykształcenie kierunkowe - blacharz • 3-letnie doświadczenie zawodowe • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność • Chęć zdobywania nowych umiejętności Oferujemy • Umowa o pracę na czas nieokreślony • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji • Pomoc w załatwieniu formalności i mieszkania Kontakt: CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym BLACH/DE proszę przesłać na adres cv1@gdprofesja.pl
Mechanik Samochodów Ciężarowych, Niemcy
Szukam pracownikówGrupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma transportowa działająca na terenie Niemiec oraz krajów Beneluxu. Mechanik Samochodów Ciężarowych, Niemcy Miejsce pracy: Niemcy, Hürth Nr referencyjny: LKW/DE Obowiązki: • Kompleksowe naprawy i konserwacja samochodów ciężarowych, pojazdów specjalnych oraz naczep Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe: mechanik samochodowy • Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i pojazdów specjalnych • Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny) i kategorii CE (mile widziane) • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy: • Praca na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy • Wynagrodzenie początkowe: 1900 € brutto + nadgodziny, możliwość negocjacji po okresie próbnym • Mile widziana chęć pracy w nadgodzinach • Pomoc w załatwieniu formalności • Pomoc w znalezieniu mieszkania CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym LKW/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl
Strona 1 z 346 1 2 3 4 > >>
Po pracy
Szwecja praca
www.szwecja-praca.com
Coś na wesoło - film dnia
Ostatnie Komentarze
nati48 dnia lipiec 17 2014 10:28:11

smiley
Zobacz Komentarze Newsów
topcase dnia lipiec 13 2014 04:17:20

<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-louis-vuitton-iphone-5-5s-case-c-4_5_29/"><b>Louis Vuitton iPhone 5 cover</b></a><br/>
<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-louis-vuitton-iphone-5-5s-case-c-4_5_29/"><b>LV iPhone 5 cover</b></a><br/>
<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-gucci-iphone-5-5s-cases-c-4_5_34/"><b>Gucci iPhone 5 cover</b></a><br/>
Zobacz Komentarze Newsów
admin dnia czerwiec 08 2014 08:55:42

test
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mcieslak
13/02/2015 14:56
Witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech. kontakt: cieslakm93@gmail.com

mcieslak
24/01/2015 23:21
witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech! pozdrawiam

gigroup
08/01/2015 10:50
Kierowca kat. C – Wielka Brytania Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na ryn

smazik24
26/01/2014 16:00
Firma transportowa działająca od kilku lat na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadająca bogate doświadczenie. Podejmie się transportu zagranicznego, krajowego różnego rodzaju towarów oraz przeprowadz

JOHANA
22/01/2014 18:03
KONTAKT 49 0 17 24 41 53 17 asiajohana@interia.pl

JOHANA
22/01/2014 18:00
KAMEN BERGKAMEN WERNE Witam poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka lub pomoc domowa( robienie zakupów, sprzątanie). Mam 25 lat mieszkam w Bergkamen, język niemiecki średni komunikatywny.

nataliamyszka
17/01/2014 15:36
e80ad

wojciech
05/12/2013 23:11
Poszukuję pracy na terenie Niemiec , montowanie sztucznej trawy na boiskach i nie tylko . Poczta : wojciech491@wp.pl

wojciech
05/12/2013 23:10
Poszukuję pracy na terenie Niemiec w charakterze lakiernika przemysłowego lub pracownika fizycznego . Poczta : wojciech491@wp.pl

Damianeek
08/04/2012 11:01
DZIEŃ DOBRY! Mam 32 lata szukam pracy w zawodzie KIEROWCY, OPERATOR, MONTAŻ-PRODUKCJA,LUB WSZELKIE INNE OFERTY(W KRAJU I ZA GRANICA).Posiadam wykształcenie; mech. poj. sam.,prawo jazdy kat;B,C+E(95)

Archiwum
Reklamy..
Ankieta dla Użytkowników
Czy Niemcy szanują polskich pracowników?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2008 www.niemcy-praca.com
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info
bhp Kraków
Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm
Prowadzenie badań stanowisk pracy
www.bhpedu.pl