Strona Główna · Wasze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Sobota, Kwiecień 25, 2015
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Wasze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Mieszkanie
Telefony komórkowe
Koszty życia
Niemcy - meldunek
Pozwolenie na pobyt
Rynek pracy
Informacje ogólne
Święta i dni wolne
Ważne telefony
Ambasada i konsulaty
Własna firma
Krótkie info


Biuro tłumaczeń
Szkoła językowa
Produkcja stali w Niemczech
Polecamy
Reklamy.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,543
Najnowszy Użytkownik: Polvik
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Praca dla techników ...
Szukam pracy
Monter Instalacji i ...
MURARZ MALARZ MONTER
Szukam pracy.
Najciekawsze Tematy
MURARZ MALARZ MONTER [1]
POSZUKUJĘ PRACY W... [1]
Znajomość j. niem... [1]
czy ktoś zna firm... [1]
pielęgniarka/piel... [1]
Ostatnie Artykuły
meldowanie Gewerbe
Rynek pracy w Niemcz...
Ile możesz zarobić, ...
Praca nie dla wszyst...
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

NIEMCY PRACA

Dla wielu obcokrajowców Niemcy posiadają wspaniałe warunki pracy. Stosunkowo nieduże odległości sprawiają, że polska emigracja zarobkowa już od wielu lat jest obecna na niemieckim rynku pracy. Polacy swoją pracowitością zyskali sobie uznanie niemieckich pracodawców, są chętniej przyjmowani do prac sezonowych niż obywatele innych krajów, które niedawno weszły do Unii Europejskiej.
Największe szanse mają lekarze, inżynierowie czy informatycy, oczywiście znający język niemiecki. Po przepracowaniu legalnie i bez przerwy 12 miesięcy w Niemczech, polski pracownik może otrzymać r11; jeśli sam złoży taki wniosek r11; nieograniczony dostęp do tutejszego rynku pracy.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Niemcy praca - ogólne pogawędki Praca dla techników - bez d... 0 Solutions30 15-07-2014 17:55
Niemcy praca - ogólne pogawędki Szukam pracy 0 guru25 06-04-2014 14:28
Niemcy praca - ogólne pogawędki Monter Instalacji i Urządze... 0 Slawek1993 19-03-2014 13:31
Niemcy praca - ogólne pogawędki MURARZ MALARZ MONTER 1 tomek50 23-12-2013 11:35
Niemcy praca - ogólne pogawędki Szukam pracy. 0 wojciech 05-12-2013 22:52
Reklamy...
Opiekun (-ka) Pana Alfreda z komunikatywnym językiem niemieckim
Szukam pracownikówWINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Opiekun (-ka) Pana Alfreda z komunikatywnym językiem niemieckim w Bochum 08.05.2015 Miejsce pracy: Niemcy, Bochum Rozpoczęcie pracy: 08.05.2015 Nr ref.: 149/2014 Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 94 letniego pana Alfreda cierpiącego na demencję, cukrzycę i bardzo łagodną formę raka żołądka. Pan Alfred porusza się przy pomocy balkonika i oczekuje wsparcia na co dzień. Waży około 75 kg. Mieszka sam w domu z ogrodem. Pacjent czasem wstaje w nocy. WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, Brak nałogów, Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące, OBOWIĄZKI: Zabiegi pielęgnacyjne, Przygotowywanie posiłków Robienie zakupów, Drobne prace domowe, Rozmowy i spacery z podopiecznym, OFERUJEMY: Legalne i stabilne zatrudnienie, Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie, Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia, Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą, Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego) Premie świąteczne, Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, Bezpłatny dojazd i powrót, Pełna organizacja wyjazdu, KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 – 17:00 Tel. stacj. 22/631 11 10 E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
SPAWACZ MIG MAG do pracy w Niemczech
Szukam pracownikówTP-Techno Projekt GmbH - to firma specjalizująca się w świadczeniu usług w dziedzinie montażu. Działamy na terenie Niemiec oraz Austrii. Wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie oraz spawalnicze. Nasi odbiorcy to duże koncerny a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dołącz do nas i Ty! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG MAG do pracy w Niemczech Oferujemy: Umowa o pracę z firmą niemiecką Opieka managera polskojęzycznego na rejonie Bezpłatny pierwszy dojazd do pracy oraz zakwaterowanie Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Wymagania: Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Przygotowanie zawodowe w tym kierunku oraz uprawnienia na spawanie metodą MIG MAG Znajomość rysunku technicznego oraz izometrycznego Gotowość do wyjazdu w ciągu 2 tygodni Mile widziane: Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Posiadanie niemieckiego numeru ubezpieczeniowego („Sozialversicherungsnummer” - w przypadku osób które już pracowały w Niemczech) Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: spawacz@eurojob.biz Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
ŚLUSARZ do pracy w Niemczech
Szukam pracownikówTechno Projekt GmbH - to firma specjalizująca się w świadczeniu usług w dziedzinie montażu. Działamy na terenie Niemiec oraz Austrii. Wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie oraz spawalnicze. Nasi odbiorcy to duże koncerny a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dołącz do nas i Ty! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ do pracy w Niemczech Oferujemy: Umowa o pracę z firmą niemiecką Opieka managera polskojęzycznego na rejonie Bezpłatny pierwszy dojazd do pracy oraz zakwaterowanie Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Wymagania: Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny! Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Przygotowanie zawodowe w tym kierunku Znajomość rysunku technicznego oraz izometrycznego Gotowość do wyjazdu w ciągu 2 tygodni Mile widziane: uprawnienia na spawalnicze Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Posiadanie niemieckiego numeru ubezpieczeniowego („Sozialversicherungsnummer” - w przypadku osób które już pracowały w Niemczech) Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: slusarz@eurojob.biz Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Fizjoterapeuta z terapią manualną Niemcy
Szukam pracownikówIPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Polska Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert. 7799)istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób. Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko: Fizjoterapeuta z terapią manualną • Niemcy, okolice Hanoweru Zakres obowiązków: - zabiegi fizjoterapeutyczne, w tym terapia manualna - rehabilitacje, masaże - prowadzenie dokumentacji Wymagania: - dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej - mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie) - ukończony kurs z zakresu terapii manualnej - mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech – warunek niekonieczny - dobra znajomość języka niemieckiego - komunikatywność i empatia - rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na warunkach niemieckich - pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w przyjaznej atmosferze Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami: Konsultant: Anita Wieszczeczyńska / Sylwia Kulesza Telefon: 61 222 60 86 / 61 222 60 54 E-mail: anita.wieszczeczynska@ipf.jobs / sylwia.kulesza@ipf.jobs
Pomoc pielęgniarska Niemcy
Szukam pracownikówIPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Polska Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert. 7799)istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób. Obecnie dla naszych klientów w Niemczech - publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia - poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Pomoc pielęgniarska Niemcy • Niemcy, Berlin Zakres obowiązków: - pielęgnacja i opieka nad pacjentami - monitorowanie, podawanie leków - współpraca z lekarzami i z personelem medycznym - sporządzanie dokumentacji Wymagania: - wykształcenie kierunkowe: dyplom pielęgniarstwa (mile widziany licencjat lub magister) - znajomość języka niemieckiego (przynajmniej na poziomie A2) - mile widziane doświadczenie w konkretnej specjalizacji - mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech - komunikatywność i empatia - rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji - umowę o pracę na warunkach niemieckich - pracę w systemie zmianowym - pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania - pracę w przyjaznej atmosferze Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami: Konsultant: Anita Wieszczeczyńska / Sylwia Kulesza Telefon: 61 222 60 86 / 61 222 60 54 E-mail: anita.wieszczeczynska@ipf.jobs / sylwia.kulesza@ipf.jobs
Ślusarz Niemcy
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego doświadczonych kandydatów na stanowisko: Ślusarz Zakres obowiązków: - produkcja i montaż konstrukcji stalowych - konserwacja i naprawa instalacji, maszyn i urządzeń przemysłowych - prace ślusarskie, drobne prace spawalnicze - pomoc przy budowie maszyn i urządzeń Wymagania: - wykształcenie i doświadczenie w pracy jako ślusarz/monter - wiedza i doświadczenie w zakresie budowy i naprawy maszyn przemysłowych - uprawnienia spawalnicze MIG/ MAG - min. podstawowa znajomość języka niemieckiego - badania wysokościowe - prawo jazdy kat. B - gotowość do podróżowania Oferujemy: - umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - pomoc w organizacji zakwaterowania - możliwość wypłacania zaliczek na konto polskie albo niemieckie - stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - respektowane prawo do urlopu - bezpłatne tłumaczenie CV na j. niemiecki na potrzeby rekrutacji Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Szukam pokoju w Mannheim
Pozostałe ogłoszeniaDzień dobry, poszukuję pokoju w Mannheim dla jednego z pracowników. Miejsce do gotowania, lodówka, pralka, dostęp do internetu to warunki konieczne. Proszę o kontakt mailowy: hanna.wurl@ipf.jobs
Monter mebli kuchennych Niemcy
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta kandydatów na stanowisko: Monter mebli kuchennych Zakres obowiązków: - montaż mebli kuchennych u klienta Wymagania: - mile widziane wykształcenie w zawodzie stolarza - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku montera mebli kuchennych - komunikatywna znajomość języka niemieckiego – sprawdzana podczas rozmowy telefonicznej - własny samochód - mile widziane prawo jazdy kat. C lub C+E Oferujemy: - umowę na niemieckich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie - organizację zakwaterowania - stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia - bezpłatne tłumaczenie CV na j. niemiecki na potrzeby rekrutacji Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Tokarz CNC
Szukam pracownikówAgencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta kandydatów na stanowisko: Tokarz CNC Niemcy, Badenia-Wirtembergia Zakres obowiązków: - obsługa, ustawianie i programowanie tokarek CNC ze sterowaniem Siemens 840D - praca w oparciu o rysunek techniczny - kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów Wymagania: - wykształcenie jako tokarz lub wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie - doświadczenie w obsłudze, ustawianiu i programowaniu CNC ze sterowaniem Siemens 840D - komunikatywna znajomość niemieckiego Oferujemy: - umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - organizację zakwaterowania - możliwość wypłacania zaliczek na konto polskie albo niemieckie - stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - respektowane prawo do urlopu - bezpłatne tłumaczenie CV na j. niemiecki na potrzeby rekrutacji Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs
Opiekunka osób starszych z jez. Włoskim
Szukam pracownikówIDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. ZADANIA: - opieka nad osobą podopieczną - podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej - wsparcie przy czynnościach dnia codziennego - przygotowanie i podawanie posiłków - organizacja czasu dla osoby podopiecznej - pomoc w gospodarstwie domowym WYMAGANIA: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz włoskiego - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - miłe usposobienie oraz cierpliwość - czynne prawo jazdy OFERUJEMY: - składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS) - legalną pracę w Niemczech - atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego - pomoc w organizacji wyjazdu - opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE ZGŁOŚ SIĘ: - wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl - zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366 - odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS! Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Opiekun/opiekunka osoby starszej w Darmstadt
Szukam pracownikówWINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko: Opiekun/opiekunka osoby starszej w Darmstadt Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem Data rozpoczęcia: 28.04.2015 Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 91 - letniego pana Rudolfa, który jest po udarze. Podopieczny ma problemy z wymową oraz częściowo ze wzrokiem i słuchem. Pacjent porusza się na wózku inwalidzkim, a po domu korzysta z balkonika. Pacjent potrzebuje asekuracji podczas chodzenia, w tym chodzeniu po schodach, a także pomocy przy wstawaniu. Podopieczny mieszka w 5-pokojowym domu z ogrodem. Jest osobą niepalącą. Pacjent waży 75 kg., a jego wzrost to 190 cm. Jest to sprawdzone zlecenie, na miejscu jest nasza opiekunka. Oferujemy legalne i stabilne zatrudnienie druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pełną organizację wyjazdu pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki oddzielny pokój dostęp do internetu ubezpieczenie członków rodziny Obowiązki pomoc w prowadzeniu domu pomoc przy poruszaniu się pomoc przy toalecie, higienie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu przygotowywanie posiłków zabiegi pielęgnacyjne współpraca z terapeutami w tym umawianie spotkań wspólne spędzanie czasu z podopiecznym tj. spacery, gry, rozmowy Wymagania znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym lub dobrym doświadczenie w opiece osób starszych cechy przydatne w opiece tj. wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, troskliwość kandydat, który lubi zwierzęta pobyt na co najmniej 2 miesiące brak nałogów KONTAKT Z BIUREM: Godziny pracy: 9:00 r11; 17:00 Tel. stacj. 22 631 11 55 Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 r11; ODDZWONIMY. www.wincklerpersonal.pl Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej: http://wincklerpersonal.startpraca.pl/application/form/205173/0/ Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Strona 1 z 349 1 2 3 4 > >>
Po pracy
Agencja pracy tymczasowej
www.apt-polmix.bulok.info
Coś na wesoło - film dnia
Ostatnie Komentarze
nati48 dnia lipiec 17 2014 10:28:11

smiley
Zobacz Komentarze Newsów
topcase dnia lipiec 13 2014 04:17:20

<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-louis-vuitton-iphone-5-5s-case-c-4_5_29/"><b>Louis Vuitton iPhone 5 cover</b></a><br/>
<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-louis-vuitton-iphone-5-5s-case-c-4_5_29/"><b>LV iPhone 5 cover</b></a><br/>
<a href="http://www.voguecase5.com/iphone-5-5s-gucci-iphone-5-5s-cases-c-4_5_34/"><b>Gucci iPhone 5 cover</b></a><br/>
Zobacz Komentarze Newsów
admin dnia czerwiec 08 2014 08:55:42

test
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mcieslak
13/02/2015 14:56
Witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech. kontakt: cieslakm93@gmail.com

mcieslak
24/01/2015 23:21
witam, dam pracę w branży gastronomicznej w Niemczech! pozdrawiam

gigroup
08/01/2015 10:50
Kierowca kat. C – Wielka Brytania Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na ryn

smazik24
26/01/2014 16:00
Firma transportowa działająca od kilku lat na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadająca bogate doświadczenie. Podejmie się transportu zagranicznego, krajowego różnego rodzaju towarów oraz przeprowadz

JOHANA
22/01/2014 18:03
KONTAKT 49 0 17 24 41 53 17 asiajohana@interia.pl

JOHANA
22/01/2014 18:00
KAMEN BERGKAMEN WERNE Witam poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka lub pomoc domowa( robienie zakupów, sprzątanie). Mam 25 lat mieszkam w Bergkamen, język niemiecki średni komunikatywny.

nataliamyszka
17/01/2014 15:36
e80ad

wojciech
05/12/2013 23:11
Poszukuję pracy na terenie Niemiec , montowanie sztucznej trawy na boiskach i nie tylko . Poczta : wojciech491@wp.pl

wojciech
05/12/2013 23:10
Poszukuję pracy na terenie Niemiec w charakterze lakiernika przemysłowego lub pracownika fizycznego . Poczta : wojciech491@wp.pl

Damianeek
08/04/2012 11:01
DZIEŃ DOBRY! Mam 32 lata szukam pracy w zawodzie KIEROWCY, OPERATOR, MONTAŻ-PRODUKCJA,LUB WSZELKIE INNE OFERTY(W KRAJU I ZA GRANICA).Posiadam wykształcenie; mech. poj. sam.,prawo jazdy kat;B,C+E(95)

Archiwum
Reklamy..
Ankieta dla Użytkowników
Czy Niemcy szanują polskich pracowników?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2008 www.niemcy-praca.com
biuro rachunkowe rzeszów
Prowadzenie księgowości w małych firmach
Obsługa rachunkowości w zakładach pracy
buczynskig.wix.com
bhp Kraków
Prowadzenie szkoleń dla pracowników firm
Prowadzenie badań stanowisk pracy
www.bhpedu.pl